Oferta

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!

Jeśli piłka nożna to twoja pasja i chciałbyć ją rozwijać przy wsparciu profesjonalnych trenerów, gorąco zapraszamy na nasze treningi. Przekonaj się na własnej skórze jak wiele dobrego możesz się u nas nauczyć.

 

Nie czekaj, bo każda chwila spędzona na boisku jest niezwykle cenna.

 

Nieustannie szukamy nowych zawodników, którzy kochają piłkę nożną. Może to właśnie Ty będziesz w przyszłości stanowić o sile jednego z naszych zespołów?

AKADEMIA KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA PROWADZI NABÓR DLA DZIECI URODZONYCH W LATACH:

  •       2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 (Blok szkolny)
  •       2014, 2015, 2016, 2017 (Blok przedszkolny)

 

JAK ZAPISAĆ DZIECKO DO AKADEMII KS MYDLICE?

1.    Skontaktuj się z trenerem Koordynatorem (518 355 431) lub Trenerem grupy danego rocznika.

2.    Wypełnij deklarację członkowską oraz formularz rejestracyjny (Pobierz) i przynieś dokumenty na trening.

3.    Przyjdź na trening grupy wskazanej przez Trenera.

4.    Ciesz się gra swojego dziecka w naszej Akademii!

Trenerzy
Marcin
Jaszczuk

Marcin Jaszczuk jest trenerem z licencją UEFA B. Od 2016 roku pracował z rocznikiem 2008 w MKS Mysłowice. Ponadto regularnie jeździ na obozy w ramach Polish Soccer Skills, jak również uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. Jak sam mówi, nawiązując do swojej dotychczasowej pracy w grupami młodzieżowymi, nie jest typem osoby, która robi coś na pół gwizdka, a w podjętą pracę angażuje się w stu procentach. W KS Mydlice Dąbrowa Górnicza pracuje nad sportowym rozwojem drużyn Młodzik Starszy (rocznik 2008) oraz Skrzat (rocznik 2014/2015). Z dniem 1 września 2021 roku został powołany na stanowisko Trenera Koordynatora Akademii KS Mydlice Dąbrowa Górnicza. Kontakt: 509-793-620 koordynator.ksmydlice@gmail.com

Adrian
Burnus

Trener Adrian Burnus związany jest z klubem KS Mydlice Dąbrowa Górnicza od września 2016 roku. Przygodę w klubie rozpoczął trenując w drużynie seniorskiej, aby następnie wesprzeć Zarząd pełniąc funkcję wiceprezesa w latach 2017-2018. Jednocześnie rozpoczął pracę z grupami młodzieżowymi jako trener asystent rocznika 2008. Przez kolejne lata prowadził dzieci i młodzież z roczników 2005-2010. Licencjonowany trener UEFA Grassroots C związany od małego z dąbrowskimi klubami piłkarskimi. Z zawodu nauczyciel, przez wiele lat pracował w dziedzinach zajmujących się komunikacją interpersonalną (m.in. w firmie szkoleniowej) oraz działaniami marketingowymi. Organizator wielu szkoleń interpersonalnych oraz uczestnik wielu konferencji trenerskich. W KS Mydlice Dąbrowa Górnicza oprócz codziennej pracy drużyną Trampkarza Młodszego 2007/2008 (ścieżka Grassroots), pełni rolę Dyrektora ds. marketingu.

Rafał
Jabłoński

Rafał Jabłoński pełni funkcję Prezesa Zarządu od stycznia 2017 roku. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Klub Sportowy Mydlice Dąbrowa Górnicza oraz członkiem Zarządu od początku jego istnienia. Przez wielu uznany za najmłodszego Prezesa klubu piłkarskiego w Polsce. Kiedy w 2014 roku powstawał KS Mydlice, miał zaledwie 18 lat. Przewodzi projektem "piłka nożna na Mydlicach" od pomysłu stworzenia drużyny seniorów po rozwinięcie szkółki piłkarskiej zrzeszającej ponad 100 zawodników. Trener UEFA Grassroots C, przez trzy lata pracował w KS Mydlice z rocznikiem 2008. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego imienia Jerzego Kukuczki w Katowicach z tytułem Menadżera Sportu. Ukończył studia zagraniczne na Universidad de Burgos w Hiszpanii z obszaru nauk politycznych. Absolwent Politechniki Śląskiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Obecnie zaangażowany również w kilka projektów sportowych, związanych m.in. z hiszpańską piłką nożną.

Paweł
Tomczyk

Paweł Tomczyk pracuje w KS Mydlice Dąbrowa Górnicza od początku 2021 roku. Trener z licencją UEFA B w trakcie swojej kariery trenerskiej pracował m.in. w takich klubach jak Akademia Zagłębia Sosnowiec, MUKP Dąbrowa Górnicza, Football Academy Będzin, UKS Sławków, ZEW Sosnowiec czy KS Unia Dąbrowa Górnicza. Na co dzień pracuje także jako nauczyciel wychowania fizycznego w V Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Górniczej. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń o tematyce pracy w piłce nożnej z dziećmi i młodzieżą. W KS Mydlice odpowiada za rozwój projektu Grassroots pracując z grupą przedszkolną (zawodnicy urodzeni w roku 2016) oraz za szkolenie drużyny Orlika Starszego (rocznik 2011).