Oferta

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!

Jeśli piłka nożna to twoja pasja i chciałbyć ją rozwijać przy wsparciu profesjonalnych trenerów, gorąco zapraszamy na nasze treningi. Przekonaj się na własnej skórze jak wiele dobrego możesz się u nas nauczyć.

 

Nie czekaj, bo każda chwila spędzona na boisku jest niezwykle cenna.

 

Nieustannie szukamy nowych zawodników, którzy kochają piłkę nożną. Może to właśnie Ty będziesz w przyszłości stanowić o sile jednego z naszych zespołów?

 

AKADEMIA KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA PROWADZI NABÓR DLA DZIECI URODZONYCH W LATACH:

  •       2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 (Blok szkolny)
  •       2013, 2014, 2015, 2016 (Blok przedszkolny)

 

JAK ZAPISAĆ DZIECKO DO AKADEMII KS MYDLICE?

1.    Skontaktuj się z trenerem Koordynatorem (518 355 431) lub Trenerem grupy danego rocznika;

2.    Wypełnij deklarację członkowską oraz formularz rejestracyjny (Pobierz) oraz przynieś dokumenty na trening;

3.    Przyjdź na trening grupy wskazanej przez Trenera;

4.    Ciesz się gra swojego dziecka w naszej Akademii!

Trenerzy
Rafał
Jabłoński

Rafał Jabłoński pełni funkcję Prezesa Zarządu od 7 stycznia 2017 roku. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Klub Sportowy Mydlice Dąbrowa Górnicza oraz członkiem Zarządu od początku jego istnienia. Przez wielu uznany za najmłodszego Prezesa klubu piłkarskiego w Polsce. Kiedy w 2014 roku powstawał KS Mydlice, miał zaledwie 18 lat. Przewodzi projektem "piłka nożna na Mydlicach" od pomysłu stworzenia drużyny seniorów po rozwinięcie szkółki piłkarskiej zrzeszającej ponad 100 zawodników. Trener UEFA Grassroots C, przez trzy lata pracował w KS Mydlice z rocznikiem 2008. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego imienia Jerzego Kukuczki w Katowicach z tytułem Menadżera Sportu. Ukończył studia zagraniczne na Universidad de Burgos w Hiszpanii z obszaru nauk politycznych. Od 2018 roku student Politechniki Śląskiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Pasjonat prawa piłkarskiego, zwłaszcza w obszarze transferowym. Obecnie zaangażowany również w kilka projektów sportowych, związanych m.in. z hiszpańską piłką nożną.

Michał
Filipek

Michał Filipek jest związany z naszym klubem od początku jego istnienia. Jest jednym z założycieli KS Mydlice Dąbrowa Górnicza oraz trenerskim wychowankiem klubu. Od czerwca 2018 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu. Jako trener rozpoczynał pełniąc rolę drugiego trenera w roczniku 2007 oraz 2008. Po ukończeniu kursu trenerskiego UEFA Grassroots C objął drużynę 2005 i 2006 jako samodzielny trener. Jako pierwszy w historii trener klubu prowadził drużynę KS Mydlice w piłce jedenastoosobowej. Obecnie pracuje z rocznikiem 2009. Jako zawodnik występował w juniorach Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza, przygodę w piłce seniorskiej kontynuował w KS Mydlice, a obecnie reprezentuje barwy KS Strażaka Nowa Wieś.

Damian
Dróżdż

Trener Koordynator Akademii KS Mydlice Dąbrowa Górniczaj. Damian Dróżdż pracuje w naszym klubie od 2017 roku. Początkowo jako trener pierwszej drużyny, natomiast od 2018 pracuje wyłącznie z młodzieżą w Akademii klubu. Przez dwa lata prowadził rocznik 2008, obecnie odpowiedzialny za rozwój zawodników z rocznika 2007. Na co dzień również pełni obowiązki trenera kadry Podokręgu Sosnowiec w roczniku 2009. Licencjonowany trener UEFA A, trener II-klasy dyscyplina piłka nożna, instruktor dyscyplina piłka siatkowa. Uczestnik wielu konferencji trenerskich oraz staży w klubach z najwyższej klasy rozgrywkowych w Polsce. Z wykształcenia mgr wychowania fizycznego. Propagator i pasjonat myśli pedagogicznej profesora Tadeusza Hucińskiego i Tomasza Wilczewskiego.

Adrian
Burnus

Trener Adrian Burnus związany jest z klubem KS Mydlice Dąbrowa Górnicza od września 2016 roku. Przygodę w klubie rozpoczął trenując w drużynie seniorskiej, aby następnie wesprzeć Zarząd pełniąc funkcję wiceprezesa w latach 2017-2018. Jednocześnie rozpoczął pracę z grupami młodzieżowymi jako trener asystent rocznika 2008. Przez kolejne lata prowadził dzieci i młodzież z roczników 2005-2010. Licencjonowany trener UEFA Grassroots C związany od małego z dąbrowskimi klubami piłkarskimi. Z zawodu nauczyciel, przez wiele lat pracował w dziedzinach zajmujących się komunikacją interpersonalną (m.in. w firmie szkoleniowej) oraz działaniami marketingowymi. Organizator wielu szkoleń interpersonalnych oraz uczestnik wielu konferencji trenerskich. W KS Mydlice Dąbrowa Górnicza oprócz codziennej pracy z rocznikiem 2007 pełni rolę dyrektora ds. marketingu.

Grzegorz
Kowalewski

Trener Grzegorz Kowalewski przez cztery lata był trenerem grup młodzieżowych w Akademii Rozwoju Katowice. Ponadto licencja UEFA A oraz Soccer Skills Pro Coach umożliwia trenerowi Grzegorzowi również pracę z „utalentowaną młodzieżą” z całej Polski, a jego praca została zauważona i doceniona przez co został trenerem Reprezentacji Polski Polish Soccer Skills. Dodatkowo, Trener prowadzi na portalu społecznościowym Facebook swojego bloga - "Grzegorz Kowalewski - Indywidualny Trening Piłkarski". W KS Mydlice pełni funkcję pierwszego trenera rocznika 2008.

Marcin
Jaszczuk

Marcin Jaszczuk jest trenerem UEFA Grassroots C. Od 2016 roku pracował z rocznikiem 2008 w MKS Mysłowice. Ponadto regularnie jeździ na obozy w ramach Polish Soccer Skills, jak również uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. Jak sam mówi, nawiązując do swojej dotychczasowej pracy w grupami młodzieżowymi, nie jest typem osoby, która robi coś na pół gwizdka, a w podjętą pracę angażuje się w stu procentach. W KS Mydlice pełni funkcję trenera asystenta w roczniku 2008.