trenerzy

 • Rafał Jabłoński

  Rafał Jabłoński pełni funkcję Prezesa Zarządu od stycznia 2017 roku. Jest współzałożycielem Stowarzysze…

  Rafał Jabłoński pełni funkcję Prezesa Zarządu od stycznia 2017 roku. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Klub Sportowy Mydlice Dąbrowa Górnicza oraz członkiem Zarządu od początku jego istnienia. Przez wielu uznany za najmłodszego Prezesa klubu piłkarskiego w Polsce. Kiedy w 2014 roku powstawał KS Mydlice, miał zaledwie 18 lat. W latach 2015-2018, przewodząc projektem pt. "piłka nożna na Mydlicach" stworzył od zera szkółkę piłkarską zrzeszającą 140 zawodników.
  Trener UEFA Grassroots C, przez trzy lata pracował w KS Mydlice z rocznikiem 2008, jako samodzielny trener prowadził również grupy roczników 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego imienia Jerzego Kukuczki w Katowicach z tytułem Menadżera Sportu. Zrealizował semestr w ramach studiów zagranicznych na Universidad de Burgos w Hiszpanii na kierunku prawo administracyjne. Absolwent Politechniki Śląskiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania.
  W chwili obecnej koordynuje organizację działań rocznika 2008 zw. z występami drużyny w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej.

  Na co dzień pracownik administracyjny Zagłębia Sosnowiec. Jednocześnie zaangażowany w inne projekty biznesowe i naukowe zw. z piłką nożną.

  więcej
 • Adrian Burnus

  Trener Adrian Burnus związany jest z klubem KS Mydlice Dąbrowa Górnicza od września 2016 roku. Przygodę…

  Trener Adrian Burnus związany jest z klubem KS Mydlice Dąbrowa Górnicza od września 2016 roku. Przygodę w klubie rozpoczął trenując w drużynie seniorskiej, aby następnie wesprzeć Zarząd pełniąc funkcję wiceprezesa w latach 2017-2018. Jednocześnie rozpoczął pracę z grupami młodzieżowymi jako trener asystent rocznika 2008. Przez kolejne lata prowadził dzieci i młodzież z roczników 2005-2010. Najmocniej zaangażowany w ścieżkę Grassroots, w ramach której wprowadzał drużynę 2007/2008 do piłki jedenastoosobowej.

  Licencjonowany trener UEFA Grassroots C związany od małego z dąbrowskimi klubami piłkarskimi. Z zawodu nauczyciel, przez wiele lat pracował w dziedzinach zajmujących się komunikacją interpersonalną (m.in. w firmie szkoleniowej) oraz działaniami marketingowymi. Organizator wielu szkoleń interpersonalnych oraz uczestnik wielu konferencji trenerskich. Obecnie w KS Mydlice Dąbrowa Górnicza zajmuje się promocją i marketingiem, a także wspomaga organizacyjnie drużynę Trampkarza Starszego 2008.

  więcej